FAQ – Často kladené dotazy

Zajímáte se o přednosti a charakteristiku on-line půjčky? Chcete jí využít, ale nejste si jistí v základních krocích? Přečtěte si seznam hlavní otázek a odpovědí k půjčkám přes internet!

Jaké jsou přednosti on-line půjčky?

Jde o nejmodernější produkt na trhu finančních služeb. Kombinuje v sobě výhody specializované nabídky úvěrových společností, příznivý úrok a moderní technologie. K úspěšnému sjednání vám jako první krok postačí vyplnění on-line formuláře se žádostí.

Kdo za on-line půjčkou stojí?

Vybíráme pouze ověřené společnosti a lídry na našem trhu! Dobře víme, že se v tomto odvětví za poslední roky vyrojilo mnoho podvodníků. A ti stáli napálené klienty desítky tisíc, spoustu promrhaného času a množstí zbytečných starostí.

Proto spolupracujeme pouze s respektovanými hráči a bankami. Buďte si jistí, že vaši půjčku bude mít na starosti profesionál. A vám tak odpadne jakákoli stresová situace.

Kolik si mohu s on-line půjčkou půjčit?

Dnes si lze on-line sjednat prakticky libovolný druh úvěru. Od svižné SMS půjčky, přes půjčku bez registru, až po hypotéku. Výsledná cílová částka tedy samozřejmě souvisí s druhem půjčky.

Přesto je jako nejoblíbenější druh brán úvěr, jehož maximální výše se může pohybovat okolo 100 000 Kč.

Jakým způsobem lze půjčku splácet?

Vždy záleží na konkrétních ujednaných podmínkách s finančním subjektem. Na výběr je bankovní převod, složenka, schůzky s obchodním zástupcem a další způsoby platby.

Jak postupovat, když nebudu moci úvěr řádně splácet?

Není třeba zoufat. To nejhorší, co můžete udělat je hrát mrtvého brouka. Naopak se co nejdříve spojte s finanční společností a zkuste najít kompromis.

Půjčku lze navíc i pojistit pro případ ztráty zaměstnání, zdravotních problémů, úrazu a jiných komplikací. Pokud byste se dostali do obtížné situace, můžete se spolehnout právě na tuto pojistku.

Získejte půjčku on-line

Klikněte na ikonu a přejděte k on-line formuláři. Po vyplnění základních údajů se dozvíte vše potřebné ke sjednání nového úvěru. Podívejte se, kolik si můžete půjčit.

Sjednat on-line půjčku